LKS Orkan Rzerzęczyce - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Liga Okręgowa » Częstochowa

Brak aktywnych ankiet.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Oferta współpracy

Ludowy Klub Sportowy „Orkan” Rzerzęczyce

Rzerzęczyce ul. Skrzydlowska 102 , 42-270 Kłomnice, woj. śląskie

Kontakt:

Adres korespondecyjny:

Andrzej Śpiewak, Prezes LKS Orkan Rzerzęczyce.

Rzerzęczyce, ul.Skrzydlowska 102, 42-270 Kłomnice.

tel.602-133-930

Oferta współpracy

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Piłkarski klub sportowy powstał w Rzerzęczycach w roku 1936. Swoją przygodę zaczynał od najniższej klasy rozgrywkowej klasy.Drużyna przez dłuższy czas grał w najniższych klasach rozgrywkowych. Pod koniec lat 70-tych i na początku lat 80-tych drużyna wywalczyła awans do klasy „A”. Przygoda z klasą „A” była krótka i nastąpił spadek do niższych klas rozgrywkowych. W następnych latach zespół ponownie awansował do klasy „A”. Na mecze naszej drużyny przychodzi duża rzesza kibiców (od 100 do nawet 400). W poprzednim sezonie nasza drużyna zajęła 3 miejsce w rozgrywkach 1 grupy częstochowskiej klasy "A" była bliska awansu do wyższej klasy rozgrywkowej Okręgówki lecz brakło 2 pkt.. Oprócz drużyny seniorskiej klub obecnie prowadzi drużynę juniorów starszych i drużynę Młodzików. Ponadto ściśle współpracuje z lokalnymi organizacjami, takimi jak: OSP. Drużyna występuje nie tylko rozgrywkach A-klasowy ale również w turnieju Mikołajkowym, który jest organizowany w Gminie Kłomnice. W poprzedniej edycji Turnieju w 2010 roku drużyna zajęła pierwsze miejsce. W 2012 roku Orkan Rzerzęczyce wywalczył awans do klasy Okręgowej. Jest to największy sukces w historii klubu !

KORZYŚCI DLA SPONSORA

Za oferowaną pomoc jesteśmy otwarci na propozycje dotyczące promocji Państwa firmy lub produktu. Do Państwa dyspozycji oddajemy stroje sportowe, reklamy na stadionie, plakaty informacyjne oraz prężnie rozwijającą się stronę internetową.

Naszymi kibicami są ludzie w różnym wieku. Na naszych meczach pojawiają się reprezentanci władz gminy i powiatu, a także właściciele firm i sklepów. W każdym roku powiększa się grono kibiców i osób skupionych wokół klubu sportowego.

Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy na zasadzie sponsoringu oraz promocji Państwa firmy poprzez sport, co jest obecnie najlepszą formą kreowania wizerunku firmy i jej produktów na rynku.

PLANY I OCZEKIWANIA

Posiadane środki pieniężne ograniczają w znacznym stopniu nasze ambicje sportowe. Klub opiera działalność na dotacji z Urzędu Gminy Kłomnice, co stanowi ok. 70% w skali roku. Liczymy, że brakujące 30% uda się pozyskać od sponsorów (firm, przedsiębiorstw, osób fizycznych). Każda forma sponsorowania będzie mile widziana i przyjęta z wdzięcznością. Naszym celem piłkarskim jest rozwój, szkolenie wychowanków oraz awans do wyższej ligi.

Drogi Sponsorze, Ty możesz nam wydatnie pomóc w osiągnięciu tych celów!

Z poważaniem i wielką nadzieją współpracy

Zarząd Klubu

LKS „Orkan” Rzerzęczyce

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

pon.