1:1 - Śląsk

1:2 - Śląsk

2:2 - Bartłomiej Rak

3:2 - Bartłomiej Rak(rzut karny)

Mecz barażowy w Rzerzęczycach rozpoczął się z małym opóźnieniem. Padający deszcz zmył linie na boisku i sędziowie poprosili o poprawienie widoczności linii na całym boisku. Po pierwszym gwizdku drużyna z Koszęcina wyczekiwała co zrobi Orkan. Piłkarze z Rzerzęczyc utrzymywali się przy piłce, lecz to Śląsk oddał pierwszy groźny strzał. Pierwszą bramkę zdobył Rafał Mielczarek. Strzał z około 20 metrów wpadł w okno przy krótkim słupku bramkarza. Orkan grał piłką i oddawał strzały z dystansu. Większe zagrożenie stwarzali zawodnicy Śląska stałymi fragmentami gry, po których w pierwszej połowie strzelili 2 bramki. Obie bramki padłby przez bierną postawie obrońców i bramkarza w swoim polu karnym. Do szatni Orkan zszedł przegrywając 1:2. Zawodnicy zmotywowani przez trenera Rafała Tkaczyka wybiegli na drugą połowę. Od początku było widać, że taki wynik ich nie zadowala i starali się wyrównać. Dokonał tego Bartłomiej Rak. Wykorzystał on zamieszanie w polu karnym i wcisnął piłkę do bramki. Śląsk w drugiej połowie stworzył sobie kilka sytuacji ale obrona i bramkarz Orkanu grali znaczne pewniej. Wynik ustalił z rzutu karnego Bartłomiej Rak. Po wrzutce z bocznych sektorów boiska, piłka odbiła się prosto w rękę obrońcy z Koszęcina. Do końca meczu Orkan stworzył kilka dogodnych sytuacji, jednak żaden strzał nie znalazł drogi do bramki rywali.

Należy również podkreślić bardzo dobry poziom sędziowania w tym meczu. Orkan jedzie do Koszęcina z małą przewagą.  Mamy nadzieje, że będą oni walczyli o zwycięstwo i grę w lidze okręgowej.